Komodo współpracuje ze społecznością DOGE

Komodo współpracuje ze społecznością DOGE, aby uruchomić DogeDEX

Dostawca rozwiązań blockchainowych Komodo współpracuje ze społecznością Doge nad tematycznym DEX, aby umożliwić dostęp do istotnych rozwiązań technologicznych….

Komodo, otwarty projekt Bitcoin Era kryptowalutowy i dostawca rozwiązań blockchain, jednoczy Shibas na całym świecie na DogeDEX, zdecentralizowanej giełdzie peer-to-peer napędzanej silnikiem AtomicDEX. DogeDEX zgromadził już 3 000 pobrań i 179 212 wymian DOGE od czasu jego ograniczonej premiery 1 marca.

„Kryptowaluty, podobnie jak internet, w dużej mierze opierają się na społeczności, a Dogecoin jest walutą internetu. Zdecentralizowane giełdy i portfele nie-custodialne to kilka z naszych specjalności i chcemy umożliwić znacznej bazie fanów Shiby handel kryptowalutami za pomocą najnowszej technologii – atomowych swapów“ – powiedział Kadan Stadelmann, CTO w Komodo, który stworzył silnik AtomicDEX, który będzie zasilał DogeDEX.

DogeDEX zasilany przez Komodo

DogeDEX został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, dzięki czemu użytkownicy mogą zarejestrować się i handlować w ciągu kilku minut. Wszystkie aktualizacje silnika AtomicDEX automatycznie zaktualizują również DogeDEX, aby zapewnić, że pozostanie on tak wydajny i zaawansowany, jak to tylko możliwe.

DogeDEX będzie dostępny na pulpicie, przez przeglądarkę i aplikację mobilną. Będzie on również pełnił funkcję portfela non-custodial, dzięki czemu użytkownicy będą mogli bezpiecznie przechowywać kryptowaluty za pośrednictwem platformy, a inżynierowie Komodo w ciągu najbliższego miesiąca zbudują fiat on-ramp, dzięki czemu zakupy kryptowalut będą mogły być dokonywane bezpośrednio na DogeDEX.

Atomowe swapy umożliwiają traderom wymianę kryptowalut bezpośrednio, peer-to-peer, bez potrzeby korzystania z usług strony trzeciej lub pośrednika.

Ten pozbawiony zezwoleń i zdecentralizowany system oddaje istotę technologii blockchain: demokratyczne i przejrzyste prowadzenie rejestrów, w których pieczę sprawują sami użytkownicy.

Komodo przeprowadziło pierwszą wymianę atomową DOGE na ETH już w 2017 roku, mając żywotne zainteresowanie tą rodzimą walutą internetową.